ESKİŞEHİR (İGFA) – T.C. Eskişehir Valiliği, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Eskişehir Ticaret Odası ve Eskişehir Sanayi Odası’nın katkıları beraberinde, Eskişehir Mobilya Sanayi Kümelenmesi Derneği’nin işbirliği ve KOSGEB’in destekleri ile hazırlanan Eskişehir’in ilk profesyonel mobilya fuarı olan Eskişehir Mobilya, İç Mimari, Halı, Aydınlatma, Dekorasyon ve Yan Sanayi Fuarı ile bölge mobilya sektörü ziyaretçilerle buluşmak için gün sayıyor.

Eskişehir Ticaret Odası – Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenlenecek fuar, 23-27 Mart 2022 tarihleri arasında Eskişehir mobilyasının önde gelen temsilcilerini yerli ve yabancı ziyaretçilerle buluşturacak.

Mobilya sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan bölgenin, tasarım, kalite ve üretim kapasitesinin görücüye çıkacağı fuarda; modern mobilyalardan, mutfak ve banyo mobilyalarına, ofis mobilyalarından, bebek ve genç odası mobilyalarına, yatak-baza gruplarından, bahçe mobilyaları, masa, sandalye ve aksesuarlara kadar uzanan geniş ürün yelpazesi sergilenecek.

Eskişehir’de düzenlenecek ilk profesyonel mobilya fuarı olacak etkinlik, katılımcıların marka gücünü göstermesi açısından önemli bir ticaret platformuna aracılık edecek. Mobilya sektörünün saygın üretici ve ithalatçı firmaları yurt içi ve yurt dışından sektör profesyonelleri ile 5 gün boyunca bağlantı kuracak ve önemli iş birliklerine imza atacak.