BURSA (İGFA) – Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi ödül töreni; Ticaret Bakanı Mehmet Muş, TOBB Başkanı M. RifatHisacıklıoğlu’nun yanı sıra Türkiye’deki oda ve borsaların başkanları ile iş ve siyaset dünyasının önde gelen isimleri katılımıyla gerçekleştirildi.

Bursa’da tasarım ve yazılım alanında faaliyet gösteren mühendislik firması Mubitek, cirosunu 2 yılda yüzde 602 oranında artırarak Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi arasına 18’inci sıradan katıldı.

Ödülü, Mubitek Üst Düzey Yöneticisi Dr. Gül Çiçek Zengin Bintaş, Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş, TOBB Yönetim Kurulu Başkanı M. RifatHisarcıklıoğluile TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Bursa Ticaret Borsası Başkanı Özer Matlı’dan aldı.

Törende açıklamalarda bulunan Mubitek Üst Düzey Yöneticisi Dr. Gül Çiçek Zengin Bintaş, “Bu başarı yalnızca bizim değil, Bursamızın, ülkemizin de başarısıdır. Bu günlere gelmemizi sağlayan tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 10 yıldan fazla süredir inovasyon üzerinde çalıştıklarını kaydeden Bintaş, “Şirketimizin başarısında inovasyon kültürünün oluşturulması ve ekibimizin inovasyon vizyonunun katkısı yadsınamaz. Bu bağlamda şirketimizi bu ödüle layık görenlere, şirketimizin bu noktaya ulaşmasında katkısı bulunan çalışanlarımıza teşekkür ederiz” dedi.