Ankara’da Gölbaşı Belediyesi, Mart ayının ilk haftasında bin kadını “BERGEN” ve ”EREN” filmlerine götürmeye hazırlanıyor.

ANKARA (İGFA) – Gölbaşı Belediyesi’nin kadınlara yönelik sosyal faaliyetleri hız kesmeden devam ediyor.

Daha önce kadınlar için Şanlıurfa turu düzenleyerek 400 kadını geziye gönderen Başkan Ramazan Şimşek ve belediye ekipleri bu defa arabeskin unutulmayan kadın seslerinden Bergen ve ülkemizin unutulmayacak değerlerinden kahraman Eren’in hayatını anlatan filmlere bin Gölbaşılı kadının gitmesi için hazırlıkları tamamladı.

Panora AVM’de 4-5 Mart’ta ”BERGEN“ filmini izleyeme 500 Gölbaşılı kadını götürecek olan Gölbaşı Belediyesi; 6-7 Mart’ta ise yine 500 kadını ”EREN“in hikayesi ile buluşturacak.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, sosyal faaliyetlerde de kadınların aktif olmalarının önemine dikkati çekerek, “Yüzü gülen kadınlar, mutlu aileler ve çocuklar yaratır. Bizler de Gölbaşılı vatandaşlarımızın mutluluğunu sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz“ dedi.

4-5 Mart’ta düzenlediği “BERGEN” ve 6-7 Mart’ta düzenlediği ”EREN“ sinema filmi gösterimine katılmak için kayıt linki (https://www.ankaragolbasi.bel.tr/sinema) üzerinden başvuru yapılabiliyor. Kaydı tamamlanan vatandaşların telefonuna SMS olarak bilet numarası gönderiliyor.