BURSA (İGFA) – Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Yönetim Gözden Geçirme Toplantısı’nda belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle geçtiğimiz yılın faaliyetlerini masaya yatırdı.

Toplantıya katılan birim müdürleri, 2021 yılında yapılan çalışmaların yanı sıra 2022 yılı hedefleriyle ilgili Başkan Dündar’a bilgi verirken, yıl boyunca yapılan çalışmaları, hangi hedeflere ulaşıp, ulaşamadıklarını slayt sunum eşliğinde anlattı.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, çalışmaları belli bir program ve kurumsal kimlik çerçevesinde gerçekleştirdiklerine vurgu yaptı. Osmangazi ailesi olarak başarılı çalışmalara imza attıklarını belirten Dündar, “Belediye olarak, gerçekten çok iyi işler yapıyoruz. Biz, yaklaşık 900 bin nüfusa sahip Osmangazi’ye hizmet için varız. Bütün enerjimizi, gücümüzü vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için harcıyoruz. Bütçemizi ve insan kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak, şehrimiz ve ülkemiz için üretim yapıyoruz” dedi.

Hizmetlerin sunumunda çalışmaların daha hızlı ve pratik olması için sürekli kendimizi geliştirdiklerini ifade eden Dündar, her projenin yarışmalarda ödül alabilecek çalışmalar olduğuna dikkati çekti.