Türkiye’nin en popüler strateji oyunlarından Paramanya, Temmuz ayında birbirinden renkli ödüller dağıtmaya devam ediyor.

Paramanya, Temmuz ayını yeni bir güncelleme ile bitiriyor ve oyuncularına birbirinden güzel etkinlikler sunarken ödüller de dağıtıyor. Temmuz Güncellemesinin ikincisinde yeni bir aksesuar kartı elde etmek isteyen oyuncular için özel bir etkinlik hazırlandı. Buna göre, 28 Temmuz’dan 11 Ağustos’a kadar olan süre boyunca oyuncular, mağazadan kart paketi satın alarak ‘Etkinlik Kartı’ temalı kartları topladıklarında S+ Kedi Yumruğu Botu ya da S+ Alevli Kara Delik Asası kartlarından biriyle takas edebilecek. Etkinlik süresi içinde elde edilen kartlar için ayrıca etkinlik sonunda 300’er elmas da kazanılacak.

Zafer etkinlikleri Elmas dağıtıyor

28 Temmuz – 4 Ağustos tarihleri arasında Sıralı Zafer, Renkli Zafer ve Turistik Zafer ile oyunu bitiren tüm oyuncular 100’er Elmas elde edebilecek. Zafer Etkinlikleri 4 Ağustos tarihinde yenilenecek ve 11 Ağustos’a kadar oyuncular yine elde ettikleri her zafer için 300 Elmas kazanacak. Bu şekilde oyuncular toplamda 600 Elmas elde edebilecek.

Zaferler ile oyunu kazanma ödüllerinin yanında Oyun/Oyna Etkinliklerinin sayısı artarken ödüller de çoğalacak. Günde 3 kereden 10 kere oyun oynamaya kadar çıkan bu etkinliğin ödülleri ise şöyle;

3 Oyun/Oyna: 3’lü Premium Aksesuar Çekilişi
5 Oyun/Oyna: 50.000 Altın
10 Oyun/Oyna: Efsanevi Küp

Uzayın derinliklerinde yolculuğa çıkıp saklı ödülleri keşfetmek isteyen oyuncular ise 11 Ağustos’a kadar devam eden etkinlikten çeşitli ödüller toplayabilecek.

Ayrıca oyuncular Dükkan’daki Elmas paketlerinden de birçok bonus ödül kazanabilecek.

Paramanya iOS ve Android cihazlarda oynanabilir. Paramanya hakkında daha fazla bilgi için: https://www.paramanya.net/