Pazaryeri Gündem (BİLECİK İGFA) – Pazaryeri Organize Sanayi Bölgesinde 2016 yılında 46 bin metrekarelik alana kurulan Avrupa’nın en büyük Dünya’da ise 2.’si sırada Kıraca Holding bünyesinde bulunan Hexagon Gübre Üretim Tesisi Bilecik Valisi Dr. Kemal Kızılkaya’yı ağırladı.

Kıraca Holding Yönetim Kurulu Başkanı İnan Kıraç’la birlikte fabrikayı gezen Vali Dr. Kızılkaya fabrikanın çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Vali Dr. Kızılkaya’ya Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Bilecik İl Tarım ve Orman Müdürü Necmettin Yoldaş, İl Genel Sekreteri Seda Bayrakçı, Pazaryeri OSB Müdürü Muammer Yıldırım, İlçe Jandarma Komutanı Recep Kuş ve İlçe Emniyet Amiri Emrah Turan eşlik etti.

Bu gün Sayın Valimiz Dr. Kemal Kızılkaya ile birlikte Kıraça Holding Yönetim Kurulu Başkanı İnan Kıraç’ı İlçemizde ağırlamaktan gurur duyduk diyen Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, “Organize sanayi bölgemizde Kıraça Holding’in sahibi olduğu gübre fabrikasında incelemelerde bulunduk. İlçemizde İstihdam sağlamak adına güzel bir ziyaret oldu. Ev sahipliğinden onur duyduğumuz Sayın Valimiz Dr. Kemal Kızılkaya ve ziyaretleriyle ve samimi davranışıyla bizleri memnun eden Kıraça Holding yönetim Kurulu Başkanı İnan Kıraç Beyefendiye ve personeline ilçemiz adına teşekkür ediyorum” dedi.