İSTANBUL (İGFA) – Aleyna Tilki, Mart ayında İsveçli grup Jubel ile çıkaracağı yeni şarkısının klip ve fotoğraf çekimlerini geçtiğimiz hafta İstanbul’da tamamladı.

Aleyna Tilki, Kıbrıs Nuh’un Gemisi Otel’i konserinin ardından ilk önce Londra’ya ardından da Amerika’ya şarkısının tanıtımı için gidiyor. Mart ayının ikinci haftası arka arkaya vereceği konserler için Türkiye ‘ye dönecek.

Kıbrıs sahnelerini çok sevdiğini belirten Aleyna, “Ben çok seviyorum. Çünkü 30 yaş üstü kitle fazla oluyor. Her yaş kitlesinde varmışım gibi hissettiriyor. Gerçekten bu yaş kitlesine kendimi dinlettire bilmek çok güzel. Bakıyorum köşede 60 yaşında birisi dans ediyor. Bu bana kendimi zamansız hissettiriyor, çok iyi hissettiriyor. Hep heyecanlanıyorum Kıbrıs sahnelerinde” dedi.

Sahneye 10 dakikada hazırlandığını belirten Aleyna Tilki, “Uyuyordum kapıyı çaldılar. Hadi Aleyna giyin. Yatakta giyindim. Birazda hastayım zehirlenmiştim. Yatakta kendim giyindim. Makyaj çok fazla yapmıyorum. Eminin bu konuda rekor ben de. Dizi setinde de çok çabuk 5 dakikada hazırlanırdım. Rekor bendedir kesin. “ dedi.

Sahne şovlarıyla çok konuşulmaya başlayan Tilki, “Gerçekten sahnelerimi herkes çok beğeniyor. Şimdi tüm insanlar görsün istiyorum sosyal medyada. Çok güzel geri dönüşler alıyorum. Hem yabancı hem Türkçe hem pop hem rock, hem arabeks, hem caz hepsini söylüyorum sahnede ve bunları herkesin bilmesini istiyorum diye bol bol paylaşıyorum” diye konuştu.

Adı son dönemde birçok isim ile aşk dedikodularına karışan Tilki, 14 Şubat Sevgililer günü sorusuyla ilgili de “Hayatımda biri derken insan gibi biri yok. Ama ben hep aşığım. Gerçekten aşk kadınıyım. Doğayla aşk yaşıyorum. Beni yaratanla aşk yaşıyorum. Şarkılarımla aşk yaşıyorum. Ama insan olarak hani böyle milletin düşündüğü aşk tarzında bir ilişkim şu anda yok” dedi.