İSTANBUL (İGFA)- Ünlü Popçunun 2010 yılında tanıştığı, 2011 yılında evlendiği ve 2016 yılında ise karşılıklı anlaşarak boşandığı eşi Gizem Demir, onun adeta sağ kolu görevini üstleniyor. Boşanmış olmalarına rağmen birbirlerine çirkin sözler sarf etmeyip alışılmışın dışında bir tutumla tam tersi en iyi iki arkadaş olarak sırt sırta veren Emre Kaya ve Gizem Demir, sıradışı boşanmış çift profili ile takdir topluyor.

Emre Kaya’nın başarısı için her zaman yanında olan, onun turnelerinde bırakın menajerliğini yeri geldiğinde asistanı gibi görev yapan, sahne kostümünden ayağındaki ayakkabının seçimine kadar her şeyi ile bizzat ilgilenen Gizem Demir, magazin gündeminde Emre Kaya’nın Merve Boluğur ile arasındaki yaş farkının abartılarak yer alması konusuna açıklık getirdi.

Gizem Demir, konuya ilişkin açıklamasında, “Emre 1985 doğumlu. Nedense birçok kez 1981 doğumlu olarak yazıldı, çizildi. Yaşının neden abartıldığını anlayabilmiş değilim. Emre, Merve hanım ile birlikte ya da değil ona yorum yapmak bana düşmez ancak, onun menajeri olarak kamuoyuna mal olmuş, milyonlarca hayranı olan bir sanatçı ile ilgili yanlış bilgiyi düzeltmek de benim görevim” dedi.

Merve Boluğur’un 1987 doğumlu olduğunun belirtildiği magazin haberlerinde “Şaşırtan yaş farkı” gibi manşetler nedeniyle açıklama yapma ihtiyacı duyduğunu belirten Gizem Demir, “Emre, yaş takıntısı olan bir insan değil” dedi.

SIRT SIRTA VEREN İKİ KANKAYIZ

Emre Kaya ve menajeri Gizem Demir’in evlilikleri geçtiğimiz yıllarda magazin gündeminde oldukça fazla konuşulmuştu. Bu evliliği gizledikleri iddia edilirken, “Neden gizleyelim, ikimiz de medeni iki insan olarak ayrıldık. Bunda utanacak bir şey yok. Biz çok iyi anlaşan ve sırt sırta vererek çalışan iki kankayız. Özel yaşantımızla ilgili gündeme gelmek istemediğimiz için açıklama yapma gereği duymadık. Ama bir şekilde duyulmuş biz de gizlemiyoruz. Keşke herkes bizim gibi ayrılsa” yorumunda bulunmuşlardı.