İSTANBUL (İGFA)- Arabesk albüm çalışması nedeniyle ekibiyle gece gündüz çalışan Emre Kaya”yı stüdyosunda ziyaret eden Merve Boluğur, ünlü popçu ile oldukça samimi pozlarını sosyal medya hesaplarında paylaştı. Enerjik ve mutlu olduğu gözlenen güzel oyuncunun el ele göz göze ve derin sohbetler yaparken çekilen fotoğrafları, “Bu aşk değil de nedir” dedirtti.

Yakın çevresi tarafından işkolik olduğu bilinen, arabesk albüme mola verip, mekanlara çıktığında ise hep Merve Boluğur ile görüntülenen Emre Kaya, bu konudaki sessizliğini korurken, sempatik oyuncunun bunun tam tersi paylaşımlar yapması kafaları karıştırmaya devam ediyor. Emre Kaya’nın ise sosyal medya hesaplarında işi ve spor dışında hiçbir paylaşım yapmaması dikkati çekiyor.

Bu arada, son şarkısı “Tebessüm” ile geçtiğimiz yaza damga vuran, art arda verdiği konserler serisinin ardından kapandığı stüdyoda adeta soluksuz çalışan Emre Kaya’nın merakla beklenen arabesk albümünün ise son aşamaya geldiği öğrenildi. Kendine özgü yorumuyla Türk Halk müziğinden sonra arabesk müzikte de iddiasını ortaya koyan Besteci, Söz Yazarı, Müzisyen ve Yorumcu Emre Kaya’nın bu albümü ile 2022 ilkbaharına da damga vurması bekleniyor.

Emre Kata’nın 21 şarkıdan oluşan “Usta Şarkılar” adlı albümde, “Yaşayan Efsane” dediği Hakan Altun, Orhan Gencebay, Müslüm Gürses, Yildiz Tilbe, Kibariye ve Ibrahim Tatlises gibi ve arabesk müzigin duayenlerinin seslendirdigi birbirinden değerli eserler yer alıyor.