Beş ay önce Çırağan Sarayı’nda aile arasında gerçekleşen törenle iş insanı Mehmet Dinçerler ile hayatını birleştiren Hadise, evliliğini yaklaşık iki hafta önce anlaşmalı olarak tek celsede bitirmişti. Basın mensuplarının ısrarlı soruları karşısında ayrılığa dair konuşmamayı tercih eden şarkıcıya son olarak arkadaşları erken doğum günü sürprizi yapmıştı. 22 Ekim tarihinde 37 yaşına girecek olan Hadise, siyah kombiniyle dikkat çekmişti.

“SÜRPRİZİN BENİ ÇOK MUTLU ETTİ”

Pasta üflerken çekilen pozlarını takipçilerinin beğenisine sunan ünlü şarkıcı, paylaşımına; “Canım Revna sürprizin beni çok mutlu etti. Teşekkür ederim” yazmıştı. Hadise’nin pastasında ‘Happy birthday Queen’ (İyi ki doğdun kraliçe) yazması da gözden kaçmamıştı.

Biten evliliğin ardından Hadise'den yeni kareler

Keyfi yerindeBiten evliliğin ardından Hadise’den yeni karelerHaberi Görüntüle

LONDRA’YA GİTTİ

Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen 36 yaşındaki popçu, geçtiğimiz günlerde İngiltere’nin başkenti Londra’ya gitti. Bol bol yorgunluk atan Hadise, paylaşımına “Hadise, Londra’da” notunu düştü. Bazı karelerde makyajsız olması dikkatlerden kaçmayan ünlü şarkıcıya; binlerce beğeni ve “Bu ne güzellik”, “Su gibisin”, “Her hali güzel” gibi yorumlar geldi.

“ESKİ EŞİM VE AİLESİNE DE SAYGISIZLIK”

Öte yandan Hadise, geçtiğimiz haftalarda 14 milyon takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesabından sessizliğini bozmuştu. Hakkındaki söylemler için ‘iftira’ diyen, hatta yorumların hakaret boyutuna ulaştığını belirten Hadise, söz konusu paylaşımında şu ifadelere yer vermişti:

Bugüne kadar hakkımda çıkan doğru ya da yanlış haberleri gerek ifade özgürlüğüne gerek basın özgürlüğüne önem verdiğim ve şöhretin getirdiği bir bedel olarak gördüğüm için sağduyu ile karşılamaya çaba gösterdim. Ne var ki, haber değeri taşımayan, yalanlamaya tenezzül dahi etmeyeceğim, kişisel kin, hırs ve habis duygular ile her şeyden evvel kadınlık onurumu zedeleyen, aileme hatta boşandığım eşim ve ailesine dahi saygısızlık ihtiva eden, iftira ve hakaret boyutuna ulaşan söylemler için sessiz kalmayacağım. Asla kabul etmiyorum, etmeyeceğim!

Hadise'den çarpıcı açıklamalar

“Sanıyorlar ki ezeceğiz!”Hadise’den çarpıcı açıklamalarHaberi Görüntüle

“AYNI ÇİZGİDE İLERLEYECEĞİM”

Ünlü şarkıcı, “Benim için ahlakın özü; üretmek, işini iyi yapmak, ülkem için, ülkemin kadın ve çocukları başta olmak üzere bu toplum için faydalı, yararlı ve örnek bir sanatçı olmaktır. Bugüne kadar nasıl geldiysem bugünden sonra da aynı çizgide ilerleyeceğimi tüm kamuoyunun ve sevenlerimin bilgisine sunarım. Bu hafta avukatım, şahsıma yöneltilen gerçeğe aykırı beyanlar kişilik haklarımı zedeleyenlere karşı gerekli işlemleri başlatacaktır. Saygılarımla” mesajını yazmıştı.