BURSA (İGFA) – CHP Bursa İl Eğitim Sekreterliği ile Parti Okulu’nun ortak çalışması ile 12-13 Şubat tarihlerinde düzenlenen “Eğitici Eğitimi” ile siyasi kadroları yetiştirecek eğitmen kadrosuna yeni eğitmenler kazandırıldı.

CHP Bursa il binasında iki gün boyunca aralıksız süren eğitime CHP Parti İçi Eğitim Sorumlusu ve Geçmiş Dönem Mersin Milletvekili Prof. Dr. Aytuğ Atıcı, Parti Okulu Genel Koordinatörü Tuba Canlı, Bursa-Yalova genel koordinatörü Derya Şentürk, Yalova koordinatörü Erdem Doğancı, Bursa Egitim sekreteri ve Eğitim koordinatörü Özlem Akbaş Önsoy, Bursa 2. Bölge Eğitim Koordinatörü Nimet Yıldız da katıldı.

Bursa- Yalova- Balıkesir- Bilecik- Çanakkale- Kocaeli ve Sakarya illerinden toplam 28 eğitimcinn katıldığı eğitimde “Yetişkin Eğitiminin Temel Özellikleri”, “Etkili Sunum Yöntemleri ve İletişim”, “Sosyal Proje Yönetimi” gibi eğitimler alan katılımcılar aynı zamanda atölye çalışmaları yaparak örnek siyasi sunumlar gerçekleştirdi.

Üye temel siyasi eğitimi, sokak örgütlenmesi ve sandık güvenliği eğitimlerinde aktif olarak katkı sunarak CHP’nin siyasi kadrolarını yetiştiren eğitmen ordusuna 28 yeni ismi daha eklenirken, atılan adımlarla iktidar yolundaki çalışmalar da hızlandırılmış oldu.