Türkiye’nin en popüler strateji oyunlarından Paramanya, Temmuz ayına yeni bir güncelleme ile başlıyor.

Paramanya, Temmuz ayına yeni bir güncelleme ile başlıyor. Oyuncularına birbirinden renkli etkinlikler sunarken ödüller de dağıtacak. Temmuz Güncellemesi ile oyuna yeni başlayan ve yeni bir karakter kartı elde etmek isteyen oyuncular için özel bir etkinlik hazırlandı. Buna göre, 7 Temmuz’dan 11 Ağustos’a kadar olan süre boyunca oyuncular, mağazadan kart paketi satın alarak ‘Etkinlik Kartı’ temalı kartları topladıklarında S+ Prens Lui ya da S+ Goblin Sin kartlarından biriyle takas edebilecek. Etkinlik süresi içinde elde edilen kartlar için ayrıca etkinlik sonunda 300’er elmas da kazanılacak.

Temmuz Güncellemesi ile Bayram Zamanı

7 – 14 Temmuz tarihleri arasında Sıralı Zafer, Renkli Zafer ve Turistik Zafer ile oyunu bitiren tüm oyuncular 5’li Premium Karakter Kart Paketi kazanabilecek. 14 Temmuz’da etkinlik tekrar aktif olacak ve 28 Temmuz’a kadar oyuncular tekrar ödül kazanma şansına sahip olacak.

Zaferler ile oyunu kazanma ödüllerinin yanında Oyun/Oyna Etkinliklerinin sayısı da artacak ve ödüller çoğalacak. Günde 1 kereden 10 kere oyun oynamaya kadar çıkan bu etkinliğin ödülleri ise şöyle;

1 Oyun/Oyna: 50 Elmas
3 Oyun/Oyna: 3’lü Premium Kart Paketi
5 Oyun/Oyna: 50.000 Altın
10 Oyun/Oyna: Efsanevi Küp

Bayramın ilk günü oyuna giriş yapan tüm oyuncular 300 Elmas’ın sahibi oluyor.

Haritada Gizli Altın Etkinliğinin tadını çıkarmak isteyen oyuncular da 7 Temmuz – 11 Ağustos tarihleri arasında her Çarşamba saat 22:30’dan 00:30’a kadar Gizli Altın Etkinliğini bekleyecek.

Paramanya, Bayram’a özel tüm oyuncuları mutlu edecek ödülleri ve bonusları Dükkan’a da yansıtıyor.

Uzayın derinliklerinde yolculuğa çıkıp saklı ödülleri keşfetmek isteyen oyuncular için ise 7 Temmuz’da Uzay Seyahati açılacak.