İSTANBUL (İGFA) – Otomotiv yedek parça bağımsız yenileme pazarında faaliyet gösteren satış, pazarlama ve dağıtım şirketi Martaş Otomotiv, 2022 yılı itibarıyla ağır vasıta yedek parça pazarına adım atarak sektörel büyümesini sürdürüyor.

Firmanın kurulduğu günden bu yana birincil önceliğinin müşteri güveni, doğru ürün ve doğru servis olduğunu vurgulayan Martaş Otomotiv Genel Müdürü Erdem Çarıkcı, “Köklerinden gelen kuvvet, mevcut satış-pazarlama ve dağıtım gücü, teknik altyapısı, müşteriye verdiği önem ve güven ile ağır vasıta yedek parça pazarına adım atan Martaş Otomotiv sektöre yeni bir hizmet anlayışı getirmeye hazırlanıyor. Ağır Vasıta İş Birimi ile 42 yıllık tecrübemizi bu pazara taşıyoruz” dedi.

Organizasyonuna Ağır Vasıta İş Birimi’ni de ekleyen sektörün önde gelen firması, bu yatırım ile şimdi çok daha güçlü, müşterilerine çok daha yakın olmayı hedefliyor.

Martaş Ağır Vasıta İş Birimi Müdürü Uğur Tıraş ise Martaş’ın mevcut yapısından aldıkları kuvvet ve oluşturulan tecrübeli ağır vasıta ekibiyle bu pazarda emin adımlarla büyüyeceklerini belirtti.